niedziela, 4 listopada 2018

Kurczak w chipsach

Witam,
zapraszam na prostego kurczaka.


Będziecie potrzebować:

- pierś z kurczaka,
- chipsy,
- sos barbecue,
- sól i pieprz.


Wykonanie:

1. Oczyszczoną pierś kroję w pół centymetrowe plastry.


2. Solę i pieprzę.


3. Zalewam trzema łyżkami sosu.


4. Mieszam dokładnie i odstawiam na chwilę.


5. W tym czasie ugniatam w moździerzu chipsy.


6. Panierują w nich kurczaka.


Piekę w temperaturze 180 stopni C aż nabiorą ciemnego, orzechowego koloru.
Podaję z sosem barbecue.
Smacznego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz