Witam,
zapraszam na prostego kurczaka.
Będziecie potrzebować:
- pierś z kurczaka,
- chipsy,
- sos barbecue,
- sól i pieprz.
Wykonanie:
1. Oczyszczoną pierś kroję w pół centymetrowe plastry.
2. Solę i pieprzę.
3. Zalewam trzema łyżkami sosu.
4. Mieszam dokładnie i odstawiam na chwilę.
5. W tym czasie ugniatam w moździerzu chipsy.
6. Panierują w nich kurczaka.
Piekę w temperaturze 180 stopni C aż nabiorą ciemnego, orzechowego koloru.
Podaję z sosem barbecue.
Smacznego!





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz