Witam,
zapraszam na typowe polskie danie.
Będziecie potrzebować:
- biała kiełbasa,
- czosnek,
- papryka ostra.
Wykonanie:
1. Kiełbasę nadkrawam lekko.
2. Obsypuję papryką, wkładam do suchego naczynia żaroodpornego.
3. Pomiędzy wkładam nieobrane ząbki czosnku.
Wstawiam do piekarnika nagrzanego do 200 stopni C na 15 minut.
Smacznego!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz