Witam,
zapraszam na wieczorną ucztę.
Będziecie potrzebować:
- pestki dyni wyłuskane,
- sól i pieprz,
- miód,
- ząbek czosnku,
- chili,
- papryka ostra,
- papryka słodka.
Wykonanie:
1. Wysypuję pestki na gorącą, suchą patelnie. Smażę tak długo, aż się nie zaczną rumienić.
2. W między czasie w małej miseczce mieszam dowolną ilość papryk (jeśli chcemy łagodniejszą mieszankę, pomijamy paprykę chili ;) ).
4. Dosypuję moją mieszankę do smażących się pestek dyni. Mieszam intensywnie, aż się jednolicie rozprowadzi.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz