Witam,
zapraszam na odżywczy napój.
Będziecie potrzebować:
- pietruszka zielona,
- miód,
- cytryna.
Wykonanie:
1. Do blendera wsypuję pięć łyżek posiekanej pietruszki.
2. Dolewam łyżkę soku z cytryny i dwie łyżki miodu. Mielę dokładnie.
3. Przecedzam praz sitko. Dolewam zimnej wody do objętości 250 ml.
Przed podaniem dorzucam kilka kostek lodu.
Smacznego!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz